Koncert Charytatywny w Policach

24 marca obył się w Policach Koncert Charytatywny i Festyn Rodzinny dla Michała Niedźwieckiego oraz Oli i Michała Chmielewskich.

Organizatorom udało się zebrać 20 081 zł.

Można napisać wiele o tym koncercie ale najpierw wielkie podziękowania dla Piotra Kołackiego i Andrzeja Rogowskiego. Ogrom pracy jaki włożyli w przygotowanie tego wydarzenia spowodował, że będzie to najprawdopodobniej jedno z ważniejszych wydarzeń 2015 roku.

Wspaniała postawa wolontariuszy z Gimnazjum nr 3 w Policach zasługuję za pochwałę i stanowi wzór do naśladowania dla młodzieży.

Wystąpili tacy artyści jak: Norbi, który dał świetny i energetyzujący koncert, Oskar Lepczyński – który rewelacyjnie sprawdza się jako prowadzący, Lord Sound of QueenPrzemek Radziszewski finalista The Voice of Poland oraz uczestnik Must be the Music, Jan Zieliński, który świetnie bawił się z dziećmi oraz Liber, który był ambasadorem koncertu.

Stoiska ze smakołykami, przekąskami przyciągały wielu łasuchów i łasuszków 🙂

Na koncercie nie zabrakło wspaniałych siatkarek  PSPS Chemik Police oraz piłkarzy Pogoń Szczecin SA .

Zapraszam na pierwszą fotorelację. Druga część będzie zawierała więcej zdjęć dla wytrwałych 🙂

koncert charytatywny w policach-1 koncert charytatywny w policach-2 koncert charytatywny w policach-3 koncert charytatywny w policach-4 koncert charytatywny w policach-5 koncert charytatywny w policach-6 koncert charytatywny w policach-7 koncert charytatywny w policach-8 koncert charytatywny w policach-9 koncert charytatywny w policach-10 koncert charytatywny w policach-11 koncert charytatywny w policach-12 koncert charytatywny w policach-13 koncert charytatywny w policach-14 koncert charytatywny w policach-15 koncert charytatywny w policach-16 koncert charytatywny w policach-17 koncert charytatywny w policach-18 koncert charytatywny w policach-19 koncert charytatywny w policach-20 koncert charytatywny w policach-21 koncert charytatywny w policach-22 koncert charytatywny w policach-23 koncert charytatywny w policach-24 koncert charytatywny w policach-25 koncert charytatywny w policach-26 koncert charytatywny w policach-27 koncert charytatywny w policach-28 koncert charytatywny w policach-29 koncert charytatywny w policach-30 koncert charytatywny w policach-31